""
Eng
Ukr
Rus

Виробництво

Концепція агробізнесу та стратегічний напрямок розвитку «ЕтноПродукт» відрізняється від підприємств з виробництва неорганічної молочної продукції в Україні. 

Суворе дотримання органічних принципів, практичний досвід роботи, відповідний жорстким регламентам Європейського органічного виробництва, сприятливі природні умови Чернігівській області дозволяють виробляти органічну продукцію найвищої якості.

Поля та ферми підприємства розташовані на північному сході Чернігівської області України, де обробляється близько 4000 га органічної землі (пасовища, сіножаті, рілля), утримується близько 1000 голів великої рогатої худоби, завдяки чому створена основа для виробництва якісного кінцевого продукту.

На молокопереробному підприємстві під Києвом виготовляється готова органічна продукція харчування під власною торговою маркою «ЕтноПродукт», та поставляється в торговельні мережі м. Києва та інших міст України.

Ключові відмінності наших молочних продуктів:

  • Повністю власне виробництво - від лану до полиці магазину;
  • Справжнє органічне молоко екстра ґатунку в якості вхідної сировини;
  • Молоко не гомогенізується (жирові кульки не роздроблюються) в процесі виробництва, що дозволяє зберегти природний стан продукту;
  • Виробництво відбувається на невеликому, сучасно обладнаному молокопереробному заводі поруч з Києвом. Постачальник ключових вузлів заводу – відома ізраїльська компанія TESSA;
  • Органічні сертифікати Органік Стандарт.

Найближчі плани: зміцнити потужності та розширити співпрацю з рітейлом, щоб все молоко, вироблене у господарстві, доводити до споживача в натуральному вигляді, а також у вигляді переробленої органічної молочної продукції.

2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36