""
Eng
Ukr
Rus

Український органічний мед за європейськими стандартами

Першим виробником органічного меду в Україні стало приватне сільськогосподарське підприємство «Дружба», яке входить в аграрну групу "ЕтноПродукт". У травні 2010 року пасіка підприємства була сертифікована Швейцарським інститутом екологічного маркетингу ІМО згідно з нормою органічного виробництва Євросоюзу. Перший органічний мед під торговою маркою "ЕтноПродукт" споживачі зможуть розпізнати по органічному логотипу ЄС.
На відміну від індустріального органічний спосіб бджільництва забороняє розташування пасіки поблизу генетично модифікованих рослин і полів, які обробляються агрохімією. У радіусі польоту бджоли (не менше 3 км) джерелом нектару і пилку є лише органічні культури або дикорослі рослини.
Пасіка «Дружба» розташована на полях, які відповідають всім цим вимогам, далеко від промислових та індустріальних центрів, в оточенні лісу. У селі Радомка Семенівського району на північному сході Чернігівщини, де зосереджені лісу, що становлять близько 20% лісового фонду області.
За органічними правилами на пасіках «Дружби» для лікування бджіл застосовують тільки природні препарати, а замість штучного підгодовування взимку - достатній запас меду і пилку.
При виробництві органічного меду заборонено використовувати технології, які б суттєво змінювали його початкові властивості. Мед "ЕтноПродукт" не піддається нагріванню, тому зберігає свої природні профілактично-лікувальні властивості.

2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36