""
Eng
Ukr
Rus

До уваги акціонерів ПрАТ "Етнопродукт"

Повідомлення  про  проведення  річних Загальних  зборів акціонерів Товариства з 
проектом порядку  денного

До уваги акціонерів

Приватного акціонерного товариства «ЕТНОПРОДУКТ» (надалі – Товариство)

Адреса місцезнаходження Товариства: селище Ясенівка, район Городнянський, область Чернігівська, Україна, 15100.

Повідомляємо про скликання «28» квітня 2017 р. о 10 годині 00 хв. річних Загальних Зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства «Етнопродукт», Код ЄДРПОУ 00449958, місце проведення: за адресою місцезнаходження Товариства: адміністративна будівля Товариства, кабінет №1, селище Ясенівка, район Городнянський, область Чернігівська, Україна, 15100.

Реєстрація акціонерів та їх представників в день за місцем проведення річних Загальних Зборів акціонерів Товариства з 09 год. 30 хв. до 09 год. 50 хв.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право брати участь у річних Загальних Зборах акціонерів Товариства: станом на 24 годину- на «24» квітня 2017 року -  за три робочих дні до дня проведення річних Загальних Зборах акціонерів Товариства.

Учасникам річних Загальних Зборів акціонерів Товариства необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу, представникам акціонерів – довіреність про передачу їм прав на участь у річних Загальних Зборах акціонерів Товариства, оформлену згідно з законодавством України та документ, що посвідчує особу.

З документами (матеріалами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до річних Загальних Зборів акціонерів Товариства в робочі дні з 09 год.00 хв. до 11 год.00 хв., звернувшись за адресою місцезнаходження Товариства: кабінет № 1, селище Ясенівка, район Городнянський, область Чернігівська, Україна, 15100, а також а в день проведення річних Загальних Зборів акціонерів Товариства -  у місці  їх  проведення. Адреса власного веб-сайту, на якому розміщена інформація з проектом рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного річних Загальних Зборів акціонерів Товариства: http://www.ethnoproduct.com/. Посадова особа Товариства, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами (матеріалами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного – Директор Приходько Володимир Іванович. Тел. для довідок: +3804645 2-11-52.

Повідомлення надруковано в бюлетені «Відомості НКЦПФР» № 55 від 22.03.2017 р.

 

Директор Товариства                                                                                     В.І.Приходько

 

 
 
 
2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36