""
Eng
Ukr
Rus

Бренд

Компанія «ЕтноПродукт» має репутацію українського виробника високоякісної органічної продукції, та торгівельна марка «ЕтноПродукт» для споживача є гарантією розумного співвідношення ціни та якості органічного продукту.
 
Що означає оформлення логотипу «ЕтноПродукт»:

«ЕтноПродукт» об'єднує у собі традиції попередніх поколінь з сучасними технологіями: поля не оброблюються волами з сохою, а використовуються сучасні засоби механізації, на фермах корови не дояться вручну, а використовуються сучасні гігієнічні доїльні системи, але разом з тим компанія свідомо не використовує сучасні "досягнення" агресивної хімічної промисловості та генної інженерії.

Залишаючись українською компанією, компанія сертифікована провідними європейськими агентствами, використовує досвід світових експертів в органічному виробництві та має в своєму складі іноземних власників.

ПрАТ «ЕтноПродукт» вважає, що об'єднання всіх цих факторів дає можливість споживачам продукції насолоджуватись кращими продуктами харчування, а це означає бути здоровим та щасливим.

Інформація для ЗМІ та підрозділів маркетингу розничної торговлі:

  • В статтях, посиланнях на ПрАТ «ЕтноПродукт», на своїх сторінках інтернет ресурсів використовуйте логотип ТМ «ЕтноПродукт» не хвилюючись про заключення окремої угоди з нами, або про розмови з нашими юристами.
  • Тексти матеріалів, статей, які стосуються діяльності та продукції «ЕтноПродукт» потрібно погоджувати з нашим PR-відділом.

 

2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36